Darek Zaleśny - logo

Dream Power

O zespole Dream Power

Marcin Gawdzis

Zespół wykonuje muzykę autorską mocno zakorzenioną w różnych nurtach jazzu i popartą indywidualnymi fascynacjami poszczególnych muzyków. To co skupia muzyków to fascynacja rytmem, groove, współczesne formy wyrazu oraz możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia na żywo.

Kompozycje wykonywane przez zespół to szkic, materiał wyjściowy do tworzenia i improwizacji, w którym to procesie uczestniczy publiczność. Koncerty grupy to mieszanka wybuchowa będąca wynikiem połączenia w zespół tak różnych indywidualności muzycznych, eksplozja młodości, pokaz wirtuozowskich umiejętności poszczególnych muzyków, ogromna energia tryskająca ze sceny...

Nowa płyta Dream Power

Kup płytę Dream Power

Płyta ta opowiada o nas, o tym, jacy jesteśmy i jak nas ukształtowało życie. Cieszymy się, że stając na scenie możemy zapomnieć o troskach i opowiadać o nas, o tym, co w nas jest.

Przeczytaj więcej o nowej płycie Dream Power.

Recenzja płyty

DREAM POWER to nazwa świetnego polskiego zespołu grającego na interesującej nas płycie nowoczesny jazz-rock. Już od pierwszych taktów...

Przeczytaj więcej na stronie Recenzja płyty Dream Power.

Nurty muzyczne

Stylistycznie muzycy poruszają się z ogromną swobodą po najróżniejszych nurtach muzycznych od szeroko pojętego jazzu, poprzez latino, fiusion aż po rytmy i elementy techno czemu sprzyja wykorzystywanie elektroniki, przetworników dźwięku, samplerów, generatorów itp. Zespół jest w trakcie nagrywania swej pierwszej płyty która niebawem ukaże się na polskim rynku muzycznym.

Skład grupy Dream Power

Zespół DREAM POWER tworzą:

O koncercie

Koncert trwa do dwóch godzin (w zależności od Państwa zapotrzebowania) i może być samodzielnym występem bądź też częścią lub tłem innej większej imprezy. Może być prezentowany zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, na koncertach plenerowych jak i w klubach muzycznych. Profesjonalizm i doświadczenie sceniczne muzyków oraz uniwersalność proponowanego programu pozwalają dostosować się do różnego charakteru organizowanych przez Państwa imprez i zadowolić nawet najwybredniejsze gusta słuchaczy.