Darek Zaleśny - logo

Latino Show

Największe przeboje

Program przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców i zawiera największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej, które niejednokrotnie gościły na pierwszych miejscach polskich list przebojów.

Repertuar

Na repertuar składają się między innymi:

Dariusz Zaleśny, Miłosz Gawryłkiewicz

Aranżacje i skład zespołu

Utwory prezentowane są w nowych ciekawych aranżacjach, które są oparte na rytmach muzyki latynoskiej, kubańskiej, karaibskiej wzbogacone elementami współczesnymi - brzmienia, loopy, elektronika itd., co sprawia że program ten jest bardzo przystępny dla szerokiego grona odbiorców jak również dla publiczności wymagającej oraz idealnie oddaje klimat letnich imprez i zabaw.

Program wykonywany jest przez zespół w składzie: wokalistka i wokalista, trąbka, saksofon, instrumenty klawiszowe, gitara, bas, perkusja, instrumenty perkusyjne. Całość dopełniają dwie zawodowe pary taneczne (wielokrotni Mistrzowie Polski w tańcach latino).

kontakt z publicznością

Program jest tak skonstruowany, że tworzy całość będącą syntezą muzyki, śpiewu i tańca co oddaje niepowtarzalny klimat gorących południowych rytmów. Ułatwia to też nawiązanie swobodnego kontaktu z publicznością i zachęca ją do wspólnej zabawy, a muzykom pozwala na ukazanie pełni swych możliwości i umiejętności.

Żywiołowe tempo, młodzieńczy entuzjazm oraz profesjonalizm muzyków zapewniają wysoki poziom artystyczny występu i gwarantują niezapomniane przeżycie i wspaniałą zabawę.

Profesjonalizm i doświadczenie sceniczne muzyków oraz uniwersalność proponowanego programu pozwalają dostosować się do różnego charakteru organizowanych przez Państwa imprez i zadowolić nawet najwybredniejsze gusta słuchaczy. Program może być wykonywany zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na koncertach plenerowych.