Darek Zaleśny - logo

Midnight Band

O zespole Midnight Band

Dariusz Zaleśny - saksofon

Zespół Midnight Band istnieje od 1998 r. i skupia młodych zdolnych muzyków zawodowych, bardzo dobrze przygotowanych muzycznie i scenicznie, którzy z powodzeniem koncertują w Polsce, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Danii grając różne rodzaje muzyki od jazzu po szeroko rozumianą muzykę pop. Swoje umiejętności prezentowali na licznych festiwalach i koncertach w kraju i za granicą zdobywając uznanie publiczności i jurorów.

Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę muzyczną różnego rodzaju bankietów, koncertów na zamówienie, imprez tematycznych, tanecznych itp.

W repertuarze zespołu między innymi:

Jazz Bankiet

Najbardziej znane światowe standardy jazzowe i evergreeny w bardzo eleganckiej formie i bardzo przystępnych jazzowych i smoothjazzowych aranżacjach. W zależności od zapotrzebowania wykonywane w różnych składach od duetu (np. fortepian - saksofon, fortepian - wokal, gitara - saksofon itp.) przez klasyczny kwartet lub kwintet jazzowy aż po 16-osobowy big-band. W każdym z tych składów może być wokal.

Michael Jackon Show

Niepowtarzalne show w wykonaniu wokalistki, która jest zawodową tancerką. Przebrana za Michaela Jacksona śpiewa i tańczy największe przeboje artysty.

Połączenie jej umiejętności wokalnych, tanecznych i aktorskich oraz doświadczenie sceniczne gwarantuje niezapomniane spotkanie z wielką gwiazdą i wspólną zabawę.

Muzyczno - taneczne show w połączeniu z efektowną oprawą sceniczną przenosi publiczność w przestrzeń prawdziwego koncertu!

Tina Turner Show

Wokalistka w stroju Tiny Turner śpiewa i tańczy największe przeboje z repertuaru artystki. Widowiskowość, tempo i dynamika gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia.

Muzyczno - taneczne show wraz ze specjalną oprawą sceniczną przenosi publiczność w przestrzeń prawdziwego koncertu!

Midnight Dixie Band - lata 20-te, lata 30-te

Program ten zawiera największe przeboje ery Dixielandu i Swingu nawiązujące w swej stylistyce do najwspanialszych wzorców tej epoki - Luis Armstrong, Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, King Oliver, Benny Goodman. Starannie dobrany repertuar tryskający swingiem i szaleńczymi popisami solistów w stylu hot gwarantują potężną, wręcz wybuchową dawkę tanecznych rytmów, co ułatwia nawiązanie swobodnego kontaktu z publicznością i zachęca ją do zabawy, a muzykom pozwala na ukazanie pełni swych możliwości i umiejętności. Żywiołowe tempo, młodzieńczy entuzjazm oraz profesjonalizm muzyków zapewniają wysoki poziom artystyczny występu i gwarantują dobrą zabawę.

Profesjonalizm i doświadczenie sceniczne muzyków oraz uniwersalność programu "MIDNIGHT DIXIE BAND lata 20-te lata 30-te" pozwalają dostosować się do różnego charakteru organizowanych przez Państwa imprez i zadowolić nawet najwybredniejsze gusta słuchaczy.

Zapraszamy do współpracy i jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

Latino Party

Największe przeboje muzyki latynoskiej, kubańskiej, karaibskiej. Wykonywane przez zespół w składzie: 2 wokale, trąbka, saksofon, instrument klawiszowy, gitara, perkusja, instr. perkusyjne. Z zespołem mogą wystąpić dwie profesjonalne pary taneczne - kilkukrotni mistrzowie Polski w tańcach latynoskich.

Rock And Roll Party

Największe przeboje muzyki ery Rock And Rolla lat 60-tych podane w nowych aranżacjach tryskających energią, rytmem, porywających do tańca. Wykonywane w składzie 2 wokale, saksofon, instr. klawiszowy, gitara, perkusja.

Disco Lata 70- te

Największe przeboje muzyki lat 70-tych ery Disco, Gorączki sobotniej nocy, Bee Gees, Boney M, Abby itp. Utwory prezentowane są w nowych aranżacjach zachęcających do zabawy i tańca. Wykonywane przez zespół w składzie: 2 wokale, trąbka, saksofon, instrument klawiszowy, gitara, perkusja.

Country Route

Największe przeboje muzyki Country przedstawione w bardzo przystępnych aranżacjach w stylu pop country i bluegrass. Wykonywane przez zespół w składzie: 2 wokale, 2 gitary, instrument klawiszowy, perkusja.