Darek Zaleśny - logo

Dziwny jest ten świat...

Propozycja koncertowa

Propozycja koncertowa pt. "DZIWNY JEST TEN ŚWIAT" to program zawierający wyłącznie utwory Czesława Niemena od tych mniej znanych "Spiżowy krzyk", "Ach jakie oczy", "Wiosna" aż po największe przeboje artysty "Dziwny jest ten świat", "Wspomnienie", "Pod papugami" czy "Sen o Warszawie".

Skład zespołu

Wokalistką, którą przyszło się zmierzyć z tym repertuarem jest Małgorzata Hegele wyłoniony do tego projektu na drodze przesłuchań. Towarzyszy jej zespół w składzie:

Małgorzata Hegele

Wspólny śpiew i zabawa

Całość jest tak skonstruowana aby zachęcić publiczność do wspólnego śpiewania i zabawy a muzykom pozwala na ukazanie pełni swych możliwości i umiejętności. Koncert może być wykonany również ze składem rozszerzonym o orkiestrę symfoniczną. Autorem wszystkich aranżacji jest Bartosz Krzywda.

O koncercie Dziwny jest ten świat...

Koncert trwa do dwóch godzin (w zależności od Państwa zapotrzebowania) i może być samodzielnym występem bądź też częścią lub tłem innej większej imprezy. Może być prezentowany zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, na koncertach plenerowych jak i w klubach muzycznych. Profesjonalizm i doświadczenie sceniczne muzyków oraz uniwersalność proponowanego programu pozwalają dostosować się do różnego charakteru organizowanych przez Państwa imprez i zadowolić nawet najwybredniejsze gusta słuchaczy.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy i jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.