Darek Zaleśny - logo

Oferta muzyczna

Wiara czyni cuda...

Koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II. Połączenie klasycznego brzmienia orkiestry symfonicznej z nowocześnie brzmiącą sekcją rytmiczną.

Więcej informacji na stronie: Wiara czyni cuda...

Latino Show

Widowisko taneczno-muzyczne. Największe polskie przeboje w rytmach latynoskich.

Więcej informacji na stronie: Latino Show

Dream Power

Kup płytę Dream Power

Kompozycje wykonywane przez zespół to szkic, materiał wyjściowy do tworzenia i improwizacji, w którym to procesie uczestniczy publiczność.

Więcej informacji na stronie: Dream Power

Dziwny jest ten świat...

Program zawierający wyłącznie utwory Czesława Niemena od tych mniej znanych "Spiżowy krzyk", "Ach jakie oczy", "Wiosna" aż po największe przeboje artysty "Dziwny jest ten świat", "Wspomnienie", "Pod papugami".

Więcej informacji na stronie: Dziwny jest ten świat...

Midnight Show

Widowisko muzyczno-taneczne grupy Midnight Band. Propozycja przeznaczona jest dla szerokiego grona odbiorców i zawiera utwory, które niejednokrotnie gościły na pierwszych miejscach polskich i światowych list przebojów.

Więcej informacji na stronie: Midnight Show

Midnight Band

Zespół MIDNIGHT BAND istnieje od 1998 r. i skupia młodych zdolnych muzyków, którzy z powodzeniem koncertują w Polsce, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Danii grając różne rodzaje muzyki od jazzu po szeroko rozumianą muzykę pop.

Więcej informacji na stronie: Midnight Band

Acoustic Midnight

Acoustic Midnight to klasyczny kwartet jazzowy - saksofon, fortepian, kontrabas, perkusja; założony przez Dariusza Zaleśnego w 2001r. Zespół zagrał szereg koncertów klubowych jak również festiwalowych zyskując uznanie publiczności.

Więcej informacji na stronie: Acoustic Midnight