Wiara czyni cuda...

Koncert poświęcony pamięci Jana Pawła II

Wiara czyni cuda

Propozycja koncertowa "Wiara czyni cuda..." jest koncertem poświęconym pamięci Papieża Jana Pawła II i w swym przekazie nawiązuje do nauczania Tego Wielkiego Polaka.

Koncert połączony jest z ekranową prezentacją multimedialną, zawierającą fragmenty wystąpień Papieża. Utwory wykonywane na koncercie nawiązują w swej treści do nauczania Papieża i do jego radosnego przekazu.

Wysoki poziom artystyczny

Pomysł muzyczny oparty jest na połączeniu klasycznego brzmienia orkiestry smyczkowej z nowocześnie brzmiącą sekcją rytmiczną, głęboko osadzoną w stylistyce SOUL, GOSPEL, FUNKY. Całość dopełniają sekcja dęta (saksofon, trąbka, puzon), która dodaje SMOOTH jazzowego koloru, osadzony w stylistyce gospel chór oraz mocny murzyński, a zarazem delikatny słowiański głos wokalistki - Małgorzaty Hegele.

Połączenie różnych stylistyk muzycznych, młodzieńczy zapał oraz profesjonalizm muzyków zapewniają wysoki poziom artystyczny występu i gwarantują niezapomniane przeżycia.

O koncercie Wiara czyni cuda

Koncert trwa około 1,5h (w zależności od Państwa zapotrzebowania) i może być samodzielnym występem, bądź też częścią większej uroczystości. Doświadczenie sceniczne muzyków oraz uniwersalność proponowanego programu pozwalają dostosować się do różnego charakteru organizowanych przez Państwa koncertów i zadowolić nawet najwybredniejsze gusta słuchaczy. Program może być wykonywany w salach koncertowych jak i w kościołach. Dysponujemy pełnym nagłośnieniem i oświetleniem estradowym.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy i jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

Na życzenie wysyłamy płytę demo DVD z koncertu Wiara czyni cuda.